Áruszállító-raktáros

Minőségi szőnyegek nagykereskedelmével foglalkozó cégünk

Áruszállító-raktáros munkatársat keres

Cégünk több, mint 10 éve működik a magyar piacon, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel és árbevétellel. Legfontosabb termékünk a szőnyeg, amelyben a magyar piac meghatározó szereplői közé tartozunk. Ügyfeleink, vásárlóink között üdvözölhetjük a magyarországi szőnyeg, függöny szaküzletek zömét, valamint nemzetközi bútor – és barkács áruházláncokat. Több jó nevű nemzetközi márka kizárólagos hazai forgalmazói vagyunk.

Főbb feladatok :

Áruszállítás: heti 2-3 nap

  • Az összekészített termékek, számla szerinti átvétele, gépjárműre történő felrakodása, és pontos, időben történő kiszállítása kisteherautóval belföldi partnereink részére.
  • Menetlevél rendszeres töltése. A gépjármű karbantartása, ápolása, (olajcsere, szerviz, matricákról történő gondoskodás, gumik ellenőrzése és az autó folyamatos kultúrált és tiszta megjelenésének biztosítása).

Raktári feladatok: heti 2-3 nap

  • Beérkező megrendelések feldolgozása, összekészítése, megfelelő méretre vágása, becsomagolása.
  • Szállítólevelek és fuvarmegbízások elkészítése
  • Raktárunkba beérkező kamionok lepakolásában való részvétel, áru tételes átvétele, a szakszerű tárolás biztosítása, árumozgatás békával, targoncával.

Elvárások:

  • 2-3 éves raktározásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • valós kisteherautó vezetői tapasztalat
  • Rendezett, ápolt megjelenés, kulturált viselkedés

Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Fontos érték munkatársaink kreatív, problémamegoldó pozitív gondolkodásmódja. Keresett új munkatársunk is felelősséget vállal a munkájáért, a rábízott feladatokért és a határidők betartásáért, kész kollégáival együttműködve, őket is támogatva dolgozni.

Hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendben dolgozunk, így az estéid és hétvégéid szabadok maradnak.

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület Óradna utca 6. (tömegközlekedéssel megközelíthető: 30-as/ 230-as és 122-es busz)

Fényképes, jövedelemigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod várjuk a human@k-deco.hu e-mail címre. Kérjük vedd figyelembe a pozíció betöltéséhez szükséges munkatapasztalatra és készségekre, képességekre vonatkozó elvárásainkat, mivel ezek hiányában jelentkezésedet nem tudjuk értékelni.