Raktárvezető

Minőségi szőnyegek nagykereskedelmével foglalkozó cégünk

Raktárvezető munkatársat keres

Cégünk több, mint 10 éve működik a magyar piacon, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel és árbevétellel. Legfontosabb termékünk a szőnyeg, amelyben a magyar piac meghatározó szereplői közé tartozunk. Ügyfeleink, vásárlóink között üdvözölhetjük a magyarországi szőnyeg, függöny szaküzletek zömét, valamint nemzetközi bútor – és barkács áruházláncokat. Több jó nevű nemzetközi márka kizárólagos hazai forgalmazói vagyunk.

Olyan munkájára igényes, lelkiismeretes és kitartó munkatársat keresünk, aki képes a 3 fős raktáros csapat irányítására, szoros együttműködésben a beszerzéssel, az értékesítéssel és az ügyfélszolgálattal, s biztosítani cégünk áruforgalmának zökkenőmentes és gyors lebonyolítását.

Feladatok:

  • a raktári csapat és folyamatok napi szintű irányítása, emellett aktív részvétel a raktári munkában: áruátvétel, árumozgatás, árukiadás, fuvarszervezés és ehhez kapcsolódó adminisztráció
  • 3 fős raktáros csapat irányítása
  • készletgazdálkodás – szoros együttműködésben az értékesítéssel, beszerzéssel
  • belföldi fuvarszervezés saját eszközök és alvállalkozók igénybevételével
  • raktári rend és szabályok kialakítása és betartása
  • leltározás
  • raktári folyamatok optimalizálása és fejlesztése közvetlen az ügyvezetővel együttműködve

     Amit kínálunk:

    • A raktárvezetői pozíció fontos szerepet játszik cégünk zökkenőmentes működésében, ezért munkáját versenyképes jövedelemcsomaggal honoráljuk
    • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil munkahelyen
    • Munkavégzés egy jó csapatban, színvonalas környezetben

    Elvárásaink:

    • felsőfokú végzettség
    • 3-5 éves kollegák irányításában szerzett vezetői tapasztalat
    • több éves raktározásban szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • érvényes vezetőüléses targoncás jogosítvány megléte

    Munkavégzés helye

    Budapest, IV. kerület Íves út

    A jelentkezéseket (önéletrajz, fizetési igény és a munkába állás időpontja megjelölésével) a human@k-deco.hu címre várjuk.