Ügyfélszolgálati munkatárs

 Főbb feladatok:

  • beérkező ügyfél megrendelések magas színvonalú feldolgozása, a megrendelések nyomon követése a kiszállításig
  • árajánlatok készítése
  • vállalatirányítási rendszerünk folyamatos kezelése, a napi feladatokkal összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • értékesítési kimutatások készítése
  • ügyféltörzsek, adatok naprakész karbantartása
  • reklamációk kezelése
  • számlázás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, empátiakészség, kedves, de határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Légy képes kollégáiddal együttműködve, de önállóan dolgozni.
  • Légy vidám, pozitív gondolkodásmódú, rugalmas, munkádra igényes, lelkiismeretes és kitartó.

Előny:

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Vállalatirányitási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a lakberendezés iránt

    Juttatások:

    • havi fix alapjövedelem
    • havi teljesítmény bónusz
    • 13. havi juttatás
    • cafeteria

    Munkavégzés helye

    • 1044 Budapest, Íves út 10.

    A fényképes, jövedelemigénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat a human@k-deco.hu címre küldd.